Сегодня в смт Корсунь 26.04.2024

Херсонський Продексім відправив 28 м'ячів у ворота Росаріо на старті ЛЧ

Херсонський Продексім з перемоги стартував в єврокубковому сезоні, легко і невимушено розгромивши в попередньому раунді чемпіона Північної Ірландії Росаріо. Рівень суперників непорівнянний, тому питання було тільки в тому, як довго гравці Росаріо будуть стримувати атаки нашої команди. Вийшло 5 хвилин, поки не забив бразилець Ронін. Ще до перерви Продексім забив 11 голів у ворота суперників, серед яких відзначимо покер Петра Шотурми. Після перерви херсонська команда забила ще 17 разів. В матчі голами відзначилися всі гравці господарів майданчика, крім голкіперів. Гості з Північної Ірландії відзначилися лише голом престижу. Продексім очікувано вийшов в 1/16 Ліги чемпіонів, де суперники будуть вже серйознішими. Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 9-го грудня. Продексім - Росаріо - 28:1 Голи: Ронін (5, 16, 21, 27), Петро Шотурма (6, 7, 14, 15, 25, 31, 38), Ігор Корсун (8), Микола Білоцерківець (9), Клаудина (11, 11, 27 ), Володимир Маєвський (12, 40), Дмитро Сорокін (23, 35), Михайло Зварич (30), Михайло Волянюк (33, 40), Станіслав Моспан (34, 39, 40), Даніел Роса (36), Едуард Волков (39) - Беррі Бегглі (21) Продексім: Кирило Ципун - Михайло Зварич, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Ігор Корсун - Юрій Савенко, Даніел Роса, Едлуард Волков, Клаудина, Дмитро Сорокін, Ронін, Михайло Волянюк, Станіслав Моспан, Володимир Маєвський Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet